BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
210
Dün
:
4716
Toplam
:
17735055
TÜGVA’DAN YOZGATTAKİ HANIMLARA ÖZEL DEM'Lİ MUHABBETE DAVET


TÜGVA Yozgat şehir merkezinde her hafta Pazar günleri,hanımlar arasında çayla birlikte Dem’li Muhabbet etkinliği düzenliyor.
Türkiye Gençlik Vakfı Kadın ve Aile Koordinatörü Ruziye Öngel’in organizasyonunda TÜGVA binasında gerçekleştirilen demli muhabbet sohbetleri dolu dolu ve oldukca yararlı geçiyor.
TGV Kadın ve Aile koordinatörü Ruziye Öngel,sohbetlerle ilgili yaptığı açıklamada “Bizler biraraya gelerek birliğimizi kuvvetlendiriyor, muhabbetimizi artırıyoruz. Çaylarımızla birlikte muhabbetimizi de demliyoruz” dedi.
TÜGVA’da saatler süren sohbetlerde hanımlarla zerafetten diksiyona, adab-ı muaşeretten bilime, sanattan eğitime, çağın ve varoluşumuzun gereği olan uhrevi konulara değindiklerini belirten Öngel, Dem’li muhabbetlerden hedefledikleri amaçlarının unutulanları birbirlerine hatırlatarak öğretmek ve öğrenilenleri de kendilerine düstur edinmek olduğunu söyledi
Geçtiğimiz pazar günü TÜGVA’da ‘ İlham Veren Kadınlar’ konulu bir program yapıldığını hatırlatan Ruziye Öngel sözlerini şöyle tamamladı.
” Koordinatörlüğümüz ekibindeki arkadaşlarımızla uyguladığımız program çalışmaları kapsamında her geçen gün daha fazla insana ulaşıyoruz. Programlarımızla ilgili olarak çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Bu yüzden programlarımızın sürekliliğini sağlayacağız. Bu hususta konuşmacılarımızın payı çok büyük, kendilerine teşekkür ederiz.!”
12.12.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45