BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
168
Dün
:
4716
Toplam
:
17567106
ÖĞRENCİLERİNDEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI DOKTORLARINA SÜRPRİZ ZİYARET


Yozgat Çözüm Koleji 3-A sınıfı öğrencileri “Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” dolayısıyla Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr.Özgür Fırat'ı ziyaret etti.
“Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” dolayısıyla Yozgat Çözüm Koleji 3-A sınıfı öğrencileri Sınıf öğretmenleri Timuçin Gökgül ve Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu ile Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Özgür Fırat ve doktorları ziyaret etti. Öğrenciler yanlarında getirdikleri karanfilleri Dr. Özgür Fırat'a ve doktorlara verirken ağız ve diş sağılığı ile merak ettikleri konuları da doktorlara sordu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Özgür Fırat, öğrencilere teşekkür etti.
Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yozgat Çözüm Koleji Sosyal Faaliyetler Koordinatörü Hacı Hatipoğlu da Başhekim Fırat ve doktorların Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını kutlayarak “Bugün öğrencilerimizle birlikte Yozgat Ağız ve Diş Sağlığını ziyaret ettik. Öğrencilerimiz burada doktorlarımızla sohbet etme imkanı buldular. Ağız ve Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla tüm doktorlarımızın haftalarını kutladık, karanfil takdim ettik ve onları unutmadığımızı gösterdik. Bu kapsamda tüm doktorlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
25.11.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45