BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
238
Dün
:
4716
Toplam
:
17567062
ÖĞRENCİLER,YAŞLI HASTALARI ZİYARET EDİP TANSİYONLARINI ÖLÇTÜLER


Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesi Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Dereçepni Köyü'nde yaşlı ve bakıma muhtaç evleri ziyaret ederek hastaların tansiyonlarını ölçtü.
Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesi Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce başlatılan 'Meslek liseleri ailelerle buluşuyor' projesi kapsamında Dereçepni Köyü'nü ziyaret etti.
Köyde bulunan yaşlı ve hastaların kapısını tek tek çalan öğrenciler, hastalar tarafından içilen ilaçların son kullanma tarihlerini inceleyip bilgiler verdi, daha sonra tansiyonlarını ölçerek moral ve motive aşıladı.
Okul Müdürü Serdar Keskin, yaptığı açıklamada “Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce başlatılan 'Meslek liseleri ailelerle buluşuyor' projesi kapsamında Dereçepni Köyü'nü ziyaret ettik. Projenin amacının ailelerin hayatlarını kolaylaştırarak maddi ve manevi dokunuşlarla onları mutlu etmek olduğunu söyledi.
Cemil Çiçek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Serdar Keskin, sosyal sorumluluk kapsamında bu ziyaretlerin artarak devam edeceğini de dile getirdi.
14.11.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45