BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.01.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
161
Dün
:
4716
Toplam
:
17566454
DİYABET DERNEĞİNDEN 29 EKİMDE BAYRAK HEDİYELİ KAN ŞEKERİ ÖLÇÜMÜ


Yozgat Diyabet Derneği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla il genelindeki esnafı ziyaret ederek hem Türk Bayrağı dağıttı hem de kan şekeri ölçümü gerçekleştirdi.
Yozgat Diyabet Derneği üyeleri, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Dernek üyeleri esnafları gezerek hem kan şekeri ölçümü gerçekleştirdiler hem de Türk bayrağı ve diyabet dergisi hediye ederek esnafların bayramlarını kutladılar. Gerçekleştirilen etkinlikte Dernek Başkanı Meltem Yılmaz, vatandaşları diyabet konusunda bilgilendirdi ve merak edilen soruları cevaplandırdı.
Vatandaşları diyabet konusunda bilinçlendirmek için böyle bir etkinliğe imza attıklarını söyleyen Dernek Başkanı Meltem Yılmaz, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla dernek üyeleri olarak esnaflarımızı gezdik. Onların hem kan şekerlerini ölçtük hem de diyabet ile ilgili merak ettikleri soruları cevapladık. Bizim için güzel bir etkinlik oldu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla esnafımızın bayramını kutlayıp onlara Türk bayrağı hediye ettik. Yozgat'ta vatandaşlarımızı diyabet konusunda bilinçlendirmek için bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi.
Esnaflarda dernek başkanı Meltem Yılmaz ve dernek üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
29.10.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45