BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.10.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
164
Dün
:
4716
Toplam
:
17173916
AKDAĞMADENİNDE 2019 YILI YATIRIMLARI İZLEME TOPLANTISI


Akdağmadeni Kaymakamlığı 2019 yılı yatırım izleme toplantısı yapıldı.
Belediye Konferans Salonunda yapılan toplantıya İlçe Kaymakamı Murat Kaplay, İlçe Özel İdare Müdürü Duran Erbek, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yunus Emre Yıldırım ile köy muhtarları katıldı.
Kaymakam Murat Kaplay, toplantıda yaptığı konuşmada, Köylerimizin su sorunu, Kilitli Parke Yol çalışması ve Kanalizasyon sorunları en kısa zamanda çözülecek. Şuan itibariyle 10 köyümüzde kanalizasyon sorunu var. Planlı bir şekilde çalışıp en kısa zamanda köylerimizin sorunlarını çözeceğiz. Köylerin su sorunlarına da değinen Kaymakam Kaplay, şuan itibariyle su birimine dahil olmayan 23 köyümüz var. Bu köyleri de en kısa zamanda su birimine dahil edeceğiz. Köylerde su tahsilatı yapılmadığını, kaçak su sorunu olduğunu bu konuda muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyledi.
Kendi bütçemizi kendimiz yapacağız buda su tahsilatı ile olur diyen Kaymakam Kaplay, kesinlikle kaçak suda taviz vermeyeceğiz. Köylere yapılacak olan çalışmalar konusunda ise her köye ne yapılacaksa önceden belli olacak, bu ne aratacak ne eksilecek her köy kendi hakkına razı olacak. Ayrıca köylerde hafta sonu ve tatil günleri aksayan sorunları nöbetçi ekip kurarak çözeceğiz ve köylerde hiçbir şey beklemeyecek ve acil çözüme kavuşacak bu konularda bizzat ben takipçi olacağım diye konuştu.
Kaymakam Murat Kaplay, toplantı sonrası yapımı devam eden Arpalık, Sazlıdere, Gökdere ve Gümüşdibek köylerindeki kilitli parke taş yapım işini yerinde inceledi. Kaymakam Kaplay, çalışmalar hakkında bilgi aldı, yağışlardan önce çalışmaların tamamlanması için gerekenin yapılması talimatını verdi.
07.10.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45