BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
172
Dün
:
4716
Toplam
:
17735074
SANATÇIMIZ ‘MÜMİN SARIKAYA’HEMŞEHRİLERİNE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI


"Ben Yoruldum Hayat" türküsüyle gönüllerde taht kuran Mümin Sarıkaya, memleketi Yozgat'ta sevenleri ile buluştu. Ünlü sanatçı konser vereceği alana klasik bir otomobil ile geldi. Konser öncesi hayranları, Sarıkaya ile fotoğraf çektirebilmek için adeta yarıştı.
Yozgat Belediyesi 20. Uluslararası Sürmeli Festivali kapsamında seslendirdiği türkülerle hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatan Mümin Sarıkaya, hem eğlendi hem de sevenlerini eğlendirdi. Yozgat'ta konser verebilmenin kendisi için çok önemli olduğunu dile getiren Sarıkaya, konser sonrası yaptığı açıklamada “Türkiye'nin her yerinde konser vermeme rağmen memleketimde konser vermek, sahne almak, hemşehrilerimin karşısına çıkmak, beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Benim için muhteşem bir akşamdı. Sürmeli Festivali inşallah Yozgat'ımızın tanıtımına vesile olur. Ben de bunun için mücadele veren bir insanım. Herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel bir konserdi. İlgilerine, alakalarına teşekkür ediyorum” dedi.
Bir gazetecinin "Yakında yeni bir parça var mı?" sorusuna "Gönle değmedik hiçbir şarkı yapmıyorum" diye cevap veren Mümin Sarıkaya, “İnşallah bir gün benim gönlüme değen bir şarkı yapabilirsem sizlerle paylaşacağım” diye konuştu.
03.08.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45