BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.02.2020 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
217
Dün
:
4716
Toplam
:
17735060
BOĞAZLIYANDA ‘BİZİM ÇOCUKLAR SPOR KULÜBܒKURULDU


Boğazlıyan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde hizmet veren “Çocuk ve Gençlik Merkezi” tarafından “Yaz Etkinlikleri Programı kapsamında, “Bizim Çocuklar Spor Kulübü” kuruldu.
Vakıftan yararlanan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının katılım sağladığı “Bizim Çocuklar Spor Kulübü” çocuklar yaz tatilini evlerinde televizyon, bilgisayar ve tablet başında geçirmemeleri, kendilerini geliştirerek spor yapma alışkanlığını kazanmaları amacıyla futbol ve voleybol kursları açıldı.
İlçe Kaymakamı ve Vakıf Başkanı Davut Sinanoğlu, çocukları kurs faaliyetleri esnasında ziyaret ederek, çocuklarla birebir ilgilendi. Spor yapmanın bedensel ve ahlaki gelişim açısından çok önemli olduğunu belirten Sinanoğlu, “Bizim Çocuklar Spor Kulübü” olarak Vakfımızdan yararlanan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının katılım sağlayacağı ve her yıl düzenli olarak hizmet verilmesi düşünülen kurslarımızda kendini geliştiren, yetenekli çocuklarımızı tespit edip spor camiasına kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.
Ziyaret esnasında oldukça eğlenceli dakikalar geçiren Kaymakam Davut Sinanoğlu, çocuklarla futbol oynayarak futboldaki hünerlerini sergiledi. Kurum amirleri ve çocuklar futbol maçı için söz kesen Sinanoğlu, çektirilen hatıra fotoğrafı ardından çocuklara başarılar dileyerek ayrıldı.
02.08.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45