BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 10.12.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
185
Dün
:
4716
Toplam
:
17448533
MİLLETVEKİLİ KEVEN’DEN ŞEHİR STADYUMUNUN SORUNLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA


Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat Milletvekili Ali Keven, Yozgat Stadı'nın 3. Lig standartlarına uygun görülmemesi hakkında açıklamada bulundu. Bu durumdan sorumlu kurum amirlerini ve Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı Yozgat'a daha yakın ilgi göstermeye davet etti.
“Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerince yapılan incelemede Yozgat Stadı 3. Lig müsabakalarının oynanmasına maalesef uygun görülmemiştir! Standartlara uygun görülmeyen stadımızdan sorumlu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri böyle bir durumun oluşacağını önceden bilmiyorlar mıydı? İlimizde görev yapan kurum amirlerinden Yozgat için daha ilgili olmalarını istirham ediyorum. Yozgat'a yeni bir stadyum yapılması gerektiğini tekrar yineliyorum. Bu konuyu Sayın Bakan'a tekrar hatırlatacağım. Konu Yozgat olunca bürokrasiye tekrar tekrar hatırlatmak gerekiyor. Yozgat'ı görmezden gelmek ne yazık ki alışkanlık haline getirilmiş. Yozgat bunu hak etmiyor!”
Yaklaşık bir buçuk ay önce TBMM’de söz alarak Yozgat'a yirmi bin kişilik stadyum vaatlerini hatırlatan Keven, Yozgatspor'a yerel seçim öncesi söz verilen ardından da unutulan yeni stadyum projesinin bir an önce başlamasını talep etmişti.


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45