BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
278
Dün
:
4633
Toplam
:
17016885
TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ PROJESİ 8.KEZ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR


“Türkiye Değer Ödülleri” ile öğrencilerde ve toplumda ahlaki değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek bilinç kazandırmak ve öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimini desteklemek amaçlanmaktadır.
Sekizinci kez yapılıyor!
Milli Eğitim Bakanlığı ve Ensar Vakfı Değerler Eğitimi Merkezi işbirliği ile Türkiye’deki tüm özel ve resmi ortaokul ve orta öğretim kurumlarında öğrenimlerine devam eden öğrencileri kapsayan “Türkiye Değer Ödülleri” projesi 2018-2019 eğitim-öğretim yılını kapsayacak şekilde sekizinci kez yapılacak. Bundan önce cesaret, sorumluluk, yardımseverlik, adalet gibi temaları ele alan proje bu yıl tema değer olarak “Güvenilir Olmak” değerini belirledi.
Türkiye Değer Ödülleri iki ana kategoriden oluşuyor :
1. Türkiye Değer Ödülleri Değer Ödülü Kategorisi
“Değer Ödülü” kategorisinde okul yöneticileri veya öğretmenleri; Güvenilir Olmak değerini en güzel şekilde davranışları ile ortaya koyan öğrencileri tespit ederler. Okul yönetici veya öğretmenleri tespit ettikleri öğrenci hakkında; öğrencinin bilgisi olmaksızın, öğrencinin sahip olduğu değeri nasıl sergilediğini, bu değeri davranışları ile nasıl ortaya koyduğunu anlatan bir metin ile www.turkiyedegerodulleri.com web sitesindeki formu doldurur.
2. Türkiye Değer Ödülleri Eser Ödülü Kategorisi
Güvenilir Olmak değerini yansıtacak şekilde “Şiir, Hikâye, Resim, Kısa Film, Karikatür” dallarından her hangi birisinde öğrencilerin hazırlayacakları eserle yarışmaya katıldıkları kategoridir.
Başvuru Yeri ve Tarihi: Başvuruların www.turkiyedegerodulleri.com adresine en geç 14 Haziran 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

22.04.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45