BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
239
Dün
:
4633
Toplam
:
17016886
ÇORUM İSTİ MÜDÜRÜNDEN YOZGATLI MEVKİDAŞINA SOSYAL ZİYARET


Çorum’da kurulu ve faaliyet gösteren “Dodurga Eğitim Kültür Turizm ve Tanıtma Derneği” başkanı ile Çorum İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü tarafından, bakanlık destekli projesi kapsamında ilimize sosyal ziyaret gerçekleştirildi.
Çorum İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Mustafa Bayrak ve Dodurga Eğitim Kültür Turizm ve Tanıtma Derneği başkanı Abdullah Uysal İlk önce İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu’ yu ziyaret etti. Ziyaret esnasında karşılıklı olarak mevkidaş müdürler bilgi alışverişinde bulundu.
Daha sonra, dernek yönetim kurulu başkanı Abdullah Uysal İçişleri Bakanlığı desteğiyle yürütülen “Birimiz Biz, Birbirimiz hepimiz” adlı proje hakkında bilgi verdi. Çorum iline etkin STK’ lardan olan derneğin projesinin, sosyo-ekonomik bütünleşmenin gerçekleştirilerek topyekun kalkınma ve gelişmişliğin hedeflendiğini belirten dernek başkanı Uysal “ Bu kapsamda komşu ili Yozgat’ta faaliyet gösteren derneklerle tanışmak, iletişim halinde olmak ve kaynaşmak amacıyla bugün Yozgat’tayız diye konuştu.
Yozgat İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü ziyaretini müteakiben Yozgat il merkezinde ve Sorgun ilçesindeki bazı dernekler ziyaret edilerek, yörede bulunan dernekler arasında işbirliğinin güçlenmesi ve gerekenlerin yapılması konuşuldu.
Yozgat Üretici Kadınlar Dayanışma Derneği, Yozgat İnfak Derneği, Bozok Edebiyat Kültür ve Sanat Derneği ile Yozgat Yazarlar ve Şairler Derneği ziyaret edildi. Çorum ve Yozgat İl Sivil Toplumla ilişkiler Müdürlerinin de iştirak ettiği ziyaretlerde kayda değer bilgi ve birikimler paylaşıldı.
İl Merkezindeki dernek ziyaretlerinin ardından, Sorgun Gençlik Derneği, Sorgun İHL Mezunları Derneği ve Sorgun Çağlayan İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ziyaret edildi.

17.04.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45