BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.06.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
173
Dün
:
4633
Toplam
:
16740520
YOZGATTA GÜNEŞLİ HAVAYI FIRSAT BİLENLER ÇAMLIĞA KOŞTULAR


Yozgat'ta ocak ayı içerisinde güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar hafta sonu tatillerini Yozgat Çamlığı Milli Parkında piknik yaparak geçirdi.
Türkiye'nin ilk milli parkı olan Yozgat Çamlığı Milli Parkı, hafta sonu piknik yapan vatandaşlarla doldu. Soğuk ve kar yağışlı günlerin ardından hava sıcaklığının biraz yükselmesi ve güneşin yüzünü göstermesiyle vatandaşlar piknik yapmak için çamlığı akın ettiler. Bazı vatandaşlar kar manzarasında mangal yakmanın tadını çıkarırken çocukları da poşetlerle kaymanın keyfini doyasıya yaşadılar.
Güneşli havayı fırsat bilerek Yozgat Çamlığı Milli Parkına piknik yapmak için gelen Ekrem Günay isimli vatandaş, "Yozgat'ta hava çok güzel ve güneşli. Hafta sonumuzu değerlendirmek için ailemle birlikte pikniğe geldik. Kayseri'den de misafirlerimiz geldi. Onlarda çamlığı geziyorlar, çok beğendiler. Hafta sonumuzu bu şekilde değerlendirmek istedik" dedi.
Ailesiyle birlikte çamlığa gelen Elif Zülal ise "Karda kardeşimle birlikte kayıyoruz. Annem ve babamla çamlığa piknik yapmaya geldik. Hem de karda kaydık çok eğlenceliydi" şeklinde konuştu.
Çamlık Milli Parkına gelen vatandaşların birçoğu kardan adam yaparken bazıları da eşsiz manzara karşısında hatıra fotoğrafı çektirdiler.

12.01.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45