BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.06.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
184
Dün
:
4633
Toplam
:
16604409
AK PARTİ ADAYI KÖSE : KENTİN SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ


AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal KÖSE 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.
Ziyaretleri sırasında gördüğü ilgi ve sevginin kendisini son derece mutlu ettiğini anlatan KÖSE, “Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın samimi ve içten davranışı bizleri son derece mutlu ediyor ve çalışma şevkimizi artırıyor. Halkımızın bu sevgisi ve desteği ile Allah nasip ederse 31 Mart akşamı Yozgat’ımızda yeni bir hizmet anlayışıyla çalışmalara başlayacağız. İlimizin sorunları ve yapılması gerekenler belli. Bu sorunları önceliklerine göre sıralayarak Allah’ın izni ile bir bir çözeceğiz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dikkate alarak asla kulak ardı etmeyeceğiz”diye konuştu.
Yozgat halkının huzurlu refah seviyesinin yüksek olmasının en fazla kendilerini mutlu edeceğini anlatan KÖSE, “Halkımızın refah seviyesi ne kadar yüksek olursa huzur ve mutluluğu o kadar güzel olur. Sosyal belediyeceiliğin bi gereği olarak sadece alt yapı ve üst yapı çalışmalarından ziyade sosyal anlamda toplumun her kesiminin faydalanabileceği ticaret hacminin artmasına imkan sağlayacak çalışmalara imza atacağız. Gençlerimiz başta olmak üzere, esnaflarımız ve ilimizin bütün değerlerini kapsayacak onların faydalanabilecekleri alanları oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Biz bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz. İnşallah bunun çalışmalarına da Allah nasip ederse 31 Mart akşamı başlayacağız. Vatandaşlarımızın bizlere olan güvencini ve inancını asla boşa çıkarmayacağız”dedi.

11.01.2019

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45