BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 26.06.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
165
Dün
:
4633
Toplam
:
16741143
İLÇE MÜFTÜLERİ YOZGAT'TA TOPLANDI


İl Müftülüğünün ev sahipliğinde 2019 yılının ilk ilçe müftüleri toplantısı yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıya İl Müftüsü Salih SEZİK, Müftü Yardımcıları Süleyman Eroğlu, İsmail Karadavut ve on üç İlçe Müftüsü katıldı.
“AMAÇ VERİMLİLİK”
İl Müftüsü Salih SEZİK Başkanlığında İl Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı, İl Müftülüğü ve İlçe Müftülükleri arasında koordinasyonu sağlamak, uygulama birliği oluşturmak, yeni gelişmeleri değerlendirip uygulanacak proje ve yürütülen hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunmak, ayrıca hizmetlerde etkinliği ve verimliliği artırmak amacıyla düzenlendi.
“Gençliğe Değer”
Yapılan toplantıda, “Gençliğe Değer” projesinin tebliğinin yapılması, “Temel Aile Bilinci Eğitimi Projesi” uygulama esaslarının duyurulması, 2018 yılı eylem planı raporunun görüşülmesi ve sonuçlandırılması, 2019 yılı eylem planının hazırlanması ve onayı, Resmi yazışma kurallarının görüşülmesi, mal bildirimi beyanlarının zamanında verilmesi ve kapalı zarf içinde gönderilmesinin görüşülmesi, İdari personele yönelik eğitim seminerinin yapılması, Teftiş sonuç raporlarının en geç 3 ay içerisinde yerine getirilmesi görüşüldü.
Toplantı, Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) semineri ile sona erdi.

11.01.2019


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45