BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
182
Dün
:
4633
Toplam
:
16991201
AFYON KAMPINI TAMAMLAYAN YOZGATSPOR EVİNE DÖNÜYOR


Yozgatspor'un yeni sezon hazırlıklarını yapmak için gittiği Afyon kampı Sarayönü Belediyespor ile oynanan hazırlık maçının ardından tamamlandı.
Yeni sezon hazırlıklarını sürdürmek için Afyon’a giden Yozgatspor, Sarayönü Belediyespor ile yaptığı karşılaşmanın ardından kampı tamamladı. Ligin başlama tarihinin çok geç olması nedeniyle oldukça uzun bir idman programı üzerinde duran ve bu süreç zarfında izin kullanmayan oyuncuları mental ve fiziksel olarak da etkileyen kamp süresince 4 hazırlık maçı oynayan Kırmızı Siyahlılar bunlardan 3’ünde yenilirken, sadece Sandıklıspor’u mağlup etme başarısı gösterdi.
Karaman Belediyespor ile Ziraat Türkiye Kupası’nda karşılaştıktan sonra kampın üçüncü bölümünü geçirmek için Afyon’a giden Kırmızı Siyahlılar burada ağır bir tempo üzerinde durdu. Hazırlık maçları olduğu günleri bile çift idmanla geçiren Yozgatspor’da kadroyu oluşturma çalışmalarına hız veren ve genel hatları ile bunu belirleyen teknik ekip, görülen eksikliklerin giderilmesi noktasında ciddi bir program üzerinde durdu.
4 MAÇ YAPTIK
Kırmızı Siyahlılar Afyon kampında 4 hazırlık maçı yaptı. Genel olarak iyi bir takım görüntüsü vermesine rağmen fiziksel ve mental yorgunluğu hisseden oyuncuların özellikle gol yollarında etkisiz kalması nedeniyle Çengelköyspor’a 3-2, Akşehirsbpor’a ve Sarayönü Belediyespor’a 2-0 yenilen ekibimiz sadece Sandıklspor’u 3-1’lik skorla yenebildi.
LİGE KADAR DEVAM
Afyon kampı sonrasında teknik ekip tarafından 4 günlük izne gönderilecek oyuncular Cumartesi günü Yozgat’ta toplanarak yeni sezonun ilk maçı için güç toplamaya başlayacak. Kırmızı Siyahlılar’ın kadrosu da burada tamamen netleşecek.

12.09.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45