BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
226
Dün
:
4633
Toplam
:
16991211
BAŞARILI ÖĞRENCİLER BİSİKLETLE ÖDÜLLENDİRİLDİ


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi'nin yürüttüğü 'Okul Destek Projesi' kapsamında, yaz kurslarına düzenli katılım sağlayıp sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri başarıyla tamamlayan çocuklar bisikletle ödüllendirildi.
Yozgat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi tarafından yürütülmekte olan Okul Destek Projesi'nden yararlanan çocuklara bisikletleri Yozgat Valiliği Fuaye Salonu'nda dağıtıldı. Çocukların ailelerinin de katıldığı törende konuşma yapan Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç,"Çocuklarımızın akademik başarı seviyesinin yüksek olması çok önemli ancak bunun sosyal, kültürel, sportif alanlardaki başarılarla da taçlandırılması gerekir. Başarılarını taçlandıran çocuklarımızı tebrik ediyor, onlara uygun zemini hazırlayan arkadaşlara da teşekkür ediyorum" dedi.
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli ise,"Müdürlüğümüz ekonomik destek veren bir kurum olarak gözüküyordu ancak bugün sosyal manada ilimizde öncü rol alan bir kurum haline geldi. Şüphesiz ki bunda Sosyal Hizmet Merkezi'mizin büyük bir payı var. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Bisiklet alan çocuklardan Bahar Bolat da,"Daha önce böyle güzel bir bisikletim olmamıştı, bize bu imkanı sağlayan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Seneye de çok çalışacağım, kurslarıma da daha düzenli gideceğim" ifadelerinde bulundu.
Düzenlenen tören sonrası kasklarını takan çocuklar, bisikletlerine bindi.

12.09.2018


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45