BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 20.04.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
204
Dün
:
4633
Toplam
:
16175534
BAŞARI’DAN ÇOCUK KREŞİ ,GÜNDÜZ BAKIM EVİ ve ÇOCUK KULÜBÜ


Başarı Eğitim Kurumları kent merkezindeki eğitim hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Başarı Çocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi düzenlenen törenle hizmete sunuldu. Başarı Çocuk Kreş, Gündüz Bakım Evi ve Çocuk Kulübü, Erdoğan Akdağ Mahallesi'ndeki müstakil binasında oluşturduğu yeni okulunda eğitim ve öğretime başladı. Başarı Çocuk Kreşi açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.Başarı Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Recai Kapusuzoğlu, törende yaptığı konuşmada 30 yıl önce başlayan eğitim kurumunun, son halkasının Başarı Çocuk Kreşi olduğunu belirterek 30 yıldır yetiştirdikleri çocukların, günümüzde önemli mevkilerde hizmet verdiklerini görmenin, mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Kapusuzoğlu, Başarı Çocuk Kreşi'nin açılış töreni konuşmasında özetle şunları söyledi :

"Burada çocuklarımız çimenler üzerinde oyun oynayacaklar. Ayakları toprağa değecek. Çiçek sulayacaklar, bahçede bulunan hayvanları severek, şefkati öğrenecekler. Manevi değerlerini geliştireceğiz. Ana dilimiz Türkçeyi güzel öğrenecekler.Kreşimizde sosyal kültürel etkinliklerin yanı sıra, ilk ve ortaokul çocuk kulübü de mevcut olacak..2-6 yaş arası çocuklar için gündüz bakım evimiz de bulunmaktadır.”

Belediye Başkanı Kazım Arslan ise konuya ilişkin eğitim kurumunun Yozgatlı çocuklara hayırlı olmasını diledi.Duaların ardından açılış yapıldı. Törende daha sonra Kreş bahçesinde Mustafa Koç ve saz arkadaşları tarafından katılımcılara konser verildi.

11.09.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45