BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
284
Dün
:
4633
Toplam
:
15769743
SORGUN’DA İNGİLİZCE VE WEB TASARIM KURSU


Sorgun Halk Eğitimi Merkezi ile Sorgun Gençlik Derneği (SORGED) gençlerin yaz dönemini boş geçirmemeleri için İngilizce konuşma kulübü ve Web Tasarımı kursu açtı.
SORGED Başkanı Halil Uğuz, dernek merkezinde açılan eğitimlerin, gençlerin hem kişisel gelişimlerine hem de profesyonel yaşamlarındaki liderlik, motivasyon, duyarlılık, değişime açıklık, ekip çalışması, yaratıcılık, organizasyon ve iletişim kurma becerilerini geliştirmeyi amaçladığını söyledi.
Kurslar ile ilgili olarak Halk Eğitimi Merkezi ile işbirliği yaptıklarını, kurslara katılmak isteyenlerin hem derneğe, hem de Halk Eğitimi Merkezi’ne başvuruda bulunabileceklerini vurgulayan Uğuz “Şu ana kadar İngilizce Konuşma Kulübü’ne 86, Web tasarımı kursuna ise 40 gencimiz katılıyor. Konuşma Kulübü’nde alışılmış klasik eğitim yöntemlerinin dışında bir sistemle gençler İngilizceyi eğlenerek öğreniyorlar. Konuşma kulübünde öğrenme süreçlerine dâhil edilen gençlerin, yaygın eğitim metotları ile hem eğlenmeleri, hem de kalıcı olarak pratik İngilizce konuşabilmeleri sağlanıyor. Gençler yaşayarak, yaparak ve bizzat dahil oldukları ortamlar ve programlarla dil öğreniyorlar” dedi.
Uğuz, İngilizce Konuşma Kulübü’nün hafta içi pazartesi ve perşembe günleri 13.00-17.00, hafta sonu ise 12.00 – 16.00 saatleri arasında, 40 gencin katıldığı Web Tasarımı Kursu’nun ise hafta içi her gün 2 grup halinde 09:00-13:00 saatleri arasında yapıldığı bilgisini verdi.


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45