BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
257
Dün
:
4633
Toplam
:
16133292
AYDIN, EMPERYALİSTLER KANDİLDE MÜSLÜMANLARA BOMBA YAĞDIRDILAR


Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, İsrail’in sınırlarının genişletilmesi ve güvenliği için Büyük Ortadoğu Projesinin uygulanmaya çalışıldığını belirterek, emperyalist güçlerin Miraç Kandilinde Müslümanların üzerlerine bombalar yağdırdığını söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, Yozgat’ta Hacı Kamil Kebapta düzenlediği basın toplantısında AK Parti iktidarını ve politikalarını sert sözlerle eleştirdi.

Suriye’de İsrail ve Amerika’nın başını çektiği emperyalist güçler tarafından kandil gecesi yapılan saldırıya hiçbir şekilde olumlu bakılacak tarafının olmadığını belirterek, “Maalesef kandil gecesi Suriye’deki Müslümanların üzerine bombalar yağıyor. Sebebi ise kimyasal silah kullanımı bahane edilerek yapılıyor. Tıpkı Irak’ta yaptıkları gibi kimyasal silah kullanımı bahane ediliyor. Bunu kabul etmek mümkün değil. Hele de komşunuzda böyle bir acı yaşanıyorsa bunu başkanlarının yönlendirmesi ile değil kendi siyasetinizle çözmeniz gerekiyor.”dedi.

ÜLKEMİZ KHK İLE DEĞİL TEK BİR KİŞİNİN KARARLARI İLE YÖNETİLİYOR
Türkiye’nin KHK’larla değil tek kişinin kararları ile yönetildiğini söyleyen Aydın, “Bugün ülkemiz maalesef iyi yönetilmiyor. Ayrışmalar ve adaletsizlik insanları güvensiz bir toplum haline getiriyor. Bakıyorsunuz bir sürü yere adalet sarayları yapılıyor, lüks arabalar alınıyor, binalar yapılıyor. İnsanın kalbe giden damarları tıkalı siz güzel görüneyim diye saç ektiriyorsunuz. Fakat sen önce tıkanan kalp damarlarını açtırman gerek yoksa öleceksin saç ektirmenin güzel görünmenin bir önemi yok. Şuan ki ülkemizin durumu aynı bu şekildedir. Ülke medyasının yüzde 90’nını elinde bulunduran iktidar partisi suni gündemlerle iktidarını sürdürmeye çalışıyor. Saadet Partisi olarak, insanlarımızın yeniden güven içinde hayatlarını sürdürebilecekleri bir döneme geçilebileceğine olan inancımız tamdır. Ülkemizin her şeyi buna yetecek derecede vardır. Saadet Partisi’nin bilgisi de, birikimi de, kadroları da ülkemizin bu girdaptan kurtulması için yeterlidir.”ifadelerini kullandı.
Toplantıya, Saadet Partisi Yozgat İl Başkanı Ziya Koçak, İlim Yayma Cemiyeti Yozgat Şube Başkanı Ahmet Topuz ve partililer katıldı.

16.04.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45