BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
189
Dün
:
4633
Toplam
:
16133337
TSO'DA YÖNETİM NETLEŞTİ. BAŞKANLIĞA SEÇİLEN SİNAN ÇELİK MURADINA ERDİ


TSO Meclisi ilk toplantısında Yönetim Kurulu, Meclis başkanı ve diğer organlarda görev yapacak isimleri belirledi.
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odasında Yönetim Kurulu, Meclis Başkanı, Disiplin Kurulu ve TOBB Genel Kurul delege seçimleri gerçekleştirildi. Yaklaşık 2 yıldan bu yana ‘Odana Sahip Çık’ sloganıyla seçim çalışmalarını yürüten Sinan Çelik Yönetim Kurulu, Hacı Selvi ise Meclis başkanı olarak belirlendi.
Yozgat TSO binasında gerçekleştirilen seçimlerin ardından Sinan Çelik TSO Başkanı seçilirken, TSO Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Alparslan Akyüz, Müfit Daştan, Ömer Faruk Tokat, Mustafa Arslan, Eyyüp Elmalı ve Hakan Yüksel getirildi. Meclis Başkanlığına Hacı Selvi’nin, Meclis Başkan Vekilliğine Uğur Bektaş ve Bilal Er Meclis Başkan Vekilliğine getirilirken, Osman Öncül Meclis Sayman üyesi olarak seçildi.
Yozgat TOBB Genel Kurul Delegeliğine Sinan Çelik ve Ömer Faruk Tokat, TSO Disiplin Kurulu Üyeliklerine Ümit Taşdan, Burhan Açıkgöz, Orkan Akdağ, Bekir Çelik, Recep Avcu ve Hüseyin Bozyiğit seçildi.
Meclis Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanlığına Alparslan Akyüz, Üyeliklere Ömer Faruk Tokat ve Müfit Daştan’ın getirildiği toplantı sonrasında konuşan TSO Başkanı Sinan Çelik, "Sonucun Yozgat için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Artık ben yok, biz varız. Yeni mecliste Yozgat’ın ve üyelerimizin sorunlarını tartışır olacağız. İnşallah hayırlı hizmetler üretiriz. Şehrin gelişmesine ve istikrarı için katkı sağlamaya çalışacağız. Kendi mesleğinde seçilen başarılı çok değerli arkadaşlarımız var. Bir çatı altında Yozgat’ın sorunlarının çözümüne çalışacağız. Genç ve dinamik bir ekiple, TSO’nun yeni döneminin startı vermiş oluyoruz. Bu süreç içerisinde bizlere destek veren ve vermeyenlere teşekkür ediyoruz. Seçimi kazanan Yozgat olmuştur. Çıkan sonucun Yozgat’a hayırlı olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

14.04.0218

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45