BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
335
Dün
:
4633
Toplam
:
16133291
AYDINCIK İLÇESİNDE “OKUMA GÜNÜM EN MUTLU GÜNÜM PROJESİ”


Aydıncık Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “okuma günüm en mutlu günüm projesi” kapsamında İlçe Kaymakamı Yavuz Akyol, öğrencilerle bir araya gelerek kitap okudu.
Proje kapsamında ilçedeki okullarda öğrenim gören öğrenciler her hafta belirlenen kurumları ziyaret ederek kitap okuma etkinliğine katılıyor.
İlçe Kaymakamı Yavuz Akyol, yaptığı açıklamada, öğrencilere mutlaka kitap okuma alışkanlığının kazandırılması gerektiğini belirterek, öğretmen ve öğrencilere duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.
Türkiye’nin kalkınması için eğitimin ve kitap okumanın önemli olduğunu vurgulayan Akyol, “İnsan hayatta, önce kendine güven duymalı. Daima başarılı olma tutkusu ile yaşamalıdır.
Çalışkan kişinin gündeminde başarısızlık yoktur. Bir insanın sahip olduğu görüş ve düşünceleri bilgi ve kültür düzeyi kadardır. Bizim ecdadımız daima büyük düşünmüş, büyük projelere imza atmıştır. Bizler de büyüklerimize özenerek daima kendimizi geliştirmeli ve onların bıraktığı projeleri tamamlamalıyız.”diye konuştu.

14.04.2018
Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45