BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
178
Dün
:
4633
Toplam
:
16132726
MİLLETVEKİLİ BAŞER'DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI


AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşan bireylerin, tekrar sağlıklarına kavuşmalarında hekimlerin büyük çaba ve gayret sarf ettiğini belirterek, “Hekimlerimizin yaptıkları görevin ne kadar kutsal olduğuna olan inancımız tamdır.”dedi.
Milletvekili Yusuf Başer, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada hekimlerin ve sağlık çalışanların bayramını kutladı.
Başer, “Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşan bireylerin, tekrar sağlıklarına kavuşmalarında ve insan sağlığını tehdit eden tüm olumsuzluklardan korunmasında, ölüm ve hayat arasında en sağlam köprü, en değerli tutamak olan sağlığımızı korumak adına gösterilen tüm çabaları sarf eden Hekimlerimizin yaptıkları görevin ne kadar kutsal olduğuna olan inancımız tamdır.”dedi.
AK PARTİ OLARAK SAĞLIK SEKTÖRÜMÜZÜN VE ÇALIŞANLARIMIZIN SORUNLARINI ÖNCELİKLE ÇÖZMEYE DEVAM EDİYORUZ
AK Parti olarak sağlık sektörü ve çalışanlarının öncelikle sorunlarını çözmeye devam ettiklerini vurgulayan Başer, “AK Parti olarak Sağlık personelimizin ve dinamik bir yapısı olan sağlık sektörümüzün sorunlarını öncelikle çözmeye devam ediyoruz, bunun olumlu sonuçlarını önümüzdeki yıllarda daha çok göreceğiz. Sağlıkta Dönüşüm Programı’nın, hastanelerin tek çatı altında toplanması, ilaç erişimi ve fiyatlarında yapılan yeni düzenlemeler, çalışanların ücret ve çalışma koşullarındaki iyileştirmeler, hekim ve çalışanların sayısındaki artışlar gibi sağlık sisteminin birçok kronik sorununu hal yoluna koymuştur.Sağlık hizmetlerine yönelik yatırımların daha da artırılarak sağlık hizmetleri kalitesini yükseltmek ve bütün vatandaşların eşit koşullarda hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak, en önemli hedeflerimizdendir. Sağlık sistemimizin geliştirilmesi, daha kaliteli sağlık hizmetlerinden tüm yurttaşların eşit olarak yararlanması öncelikli görevimiz olmuştur.İnsanı yaşatmayı ve insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarımızın insan yaşamına saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp bayramını kutluyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.”diye konuştu.
YOLLARDA İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Yozgat’ın iyi bir alt yapıya sahip olmadığını söyleyen Başkan Arslan,"Bu alt yapıyı kısa zamanda düzeltmekte mümkün değil. Dolayısıyla kış mevsiminden çıktığımızda bir takım çukurların oluşması normaldir. Belediye olarak da biz boş durmuyoruz. Hemen havaların düzelmesi ile birlikte yol iyileştirme çalışmalarına başladık. Hemen hemen bir aydır, iklimin bize müsaade etmesi ile birlikte arkadaşlarımız iyileştirme çalışmalarını hemen yapıyor. Belediye görevinin farkında işini biliyor ve yapıyor." dedi.

13.03.2018


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45