BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
216
Dün
:
4633
Toplam
:
16132731
ÜLKÜ OCAKLARINDAN KÖYDEKİ ÖĞRENCİLERE KIYAFET YARDIMI


Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik düzenledikleri “bir mont bir bot”yardım kampanyasının ikinci etabında topladıkları yardımları Çadırardıç köyünde eğitim gören öğrencilere dağıttı.
Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanı Duran Küçükduman, yaptığı açıklamada, Ülkü Ocakları olarak sosyal kültürel anlamda farklı kampanyalar düzenlediklerini belirterek, “Bir mont bir bot”yardım kampanyasında topladıkları yardımları Çadırardıç köyünde eğitim gören 60 öğrenciye dağıtılmak üzere okul müdürüne teslim ettiklerini söyledi.
Kampanyaya duyarlı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Başkan Küçükduman, “Yaklaşık iki ay önce başlattığımız kampanya ile ilk olarak üniversite öğrencilerimize kıyafet yardımında bulunduk. İkincisini ise Çadırardıç köyümüzde okuyan öğrencilerimize dağıtılması için okul müdürüne teslim ettik. Vatandaşlarımız dayanışmanın örneğini bu yaptığımız kampanyamıza destek vererek gösteriyor. Bu tür kampanyalarımız bundan sonra da devam edecek. Bu vesile ile kampanyamıza destek olan ardımda bulunan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

08.03.2018Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45