BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 14.12.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
189
Dün
:
4633
Toplam
:
14964359
GENÇLİK HİZMETLERİ İLE MEMUR SEN ARASINDA SPOR PROTOKOLÜ İMZALANDI


Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Memur -Sen Sendikası arasında 2017 -2018 sezonu için Spor Protokolü İmzalandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İle Yozgat Memur-Sen Sendikası arasında sendikanın faaliyet gösterdiği iş kollarında çalışan üyelerine spor ve diğer serbest zaman etkinliklerine yönelik işbirliği protokolü Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer ve Memursen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli tarafından imzalandı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer yaptığı açıklamada “ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Memur-Sen Yozgat Şubesi ile daha önce ortaklaşa masa tenisi, futsal turnuvası ve yüzme kursu faaliyetleri düzenledik,bu sezonda istekler doğrultusunda bir çok faaliyet düzenlemeyi düşünüyoruz.
Protokol şartları Memur – Sen ile Müdürlüğümüz arasında belirlendi ve imzalanan protokolle mutabakata varıldı. Yapılan protokol neticesinde faaliyetlerle ile ilgili duyurular yapılarak müracaatlar başlanacak. imzalanan protokolün İlimizdeki Memur-Sen camiasına ve Spor Camiasına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi
Memursen ve Eğitim Birsen Başkanı Kenan Şerefli ise “ Bizler sadece sendikacılık değil sosyal sendikacılık adına da faaliyetlerde düzenlemekteyiz. Üyelerimizin de sosyal faaliyetlerde bulunması açısından çalışmalarda bulunmaktayız.
Bu amaç kapsamında Memur-Sen üyelerimize bir çok spor faaliyetini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile imzalanan protokol çerçevesinde düzenleyeceğiz.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze de bizlere böyle bir imkân sağladıklarından dolayı teşekkür ediyor, sendika camiamız açısından bu faaliyetin yararlı olacağını düşünüyorum ileri ki dönemlerde de farklı faaliyetler düzenleyeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45