BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.10.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
167
Dün
:
4716
Toplam
:
17171949
YOZGATSPOR - ADANA BELEDİYESPOR MAÇI SEYİRCİSİZ OYNANACAK


Yozgatspor'a Talasgücü maçında çıkan olaylar nedeniyle kesilen cezanın faturasını taraftar maçı takip edemeyerek ödemiş olacak.
Yozgatspor’a, Talasgücü Belediyespor ile oynadığı maçta takım olarak centilmenliği aykırı hareket edildiği ve kötü tezahürat yapıldığı gerekçesiyle AFDK tarafından kesilen anlamsız cezasını, Adana Büyükşehir Belediyespor ile oynanan maçta çekecek. 1 maç seyircisiz oynama ve para cezasına çarptırılan Yozgatspor’a şampiyonluğa gidilen yolda verilen bu ceza nedeniyle takımının yanında olamayacak taraftar, yine de takımını yalnız bırakmama konusundaki kararlılığını gösterecek. Maçı stadyuma yakın evlerden izlemesi beklenilen taraftarın vereceği manevi destek de maçın kazanılmasında önemli rol oynayacak.
Kulüp Asbaşkanı Ahmet Akgün, Yozgatspor taraftarının bu şekilde cezalandırılmasına bir anlam veremediklerini ifade etti. Maçta cezayı gerektirecek bir şey yaşanmamış olmasına rağmen haksızlık yapıldığını savunan Akgün, “Federasyonun önümüzdeki sezonlardan itibaren ceza sistemini değiştirmesini bekliyoruz. Aynı şekilde diğer takımlara da bu cezalar uygulanmıyor. Bu konuda çifte standart uygulandığına inanıyoruz” dedi.
SONSÖZ


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45