BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
214
Dün
:
4633
Toplam
:
15766306
YOZGAT EĞİTİM BİR SEN’DEN MEHMETÇİĞE MORAL ZİYARETİ


Yozgat Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı A.Kenan Şerefli, beraberinde Büro Memur-Sen Yozgat Şube Başkanı Mehmet Pınarcı, İnfak Derneği Başkanı Ömer Yağmur ve Muzaffer Arslan ile birlikte Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan Mehmetçiklere moral desteği vermek amacıyla Hatay’ın Hassa İlçesi Afrin sınır bölgesine gittiler. Başkan Şerefli ve grupta yer alan dernek başkanları, yanlarında getirdikleri çeşitli hediyeleri askerlere verilmesi için Hassa Belediye Başkanlığına teslim etti.

Daha sonra, Eğitim Birsen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli ve beraberinde STK temsilcileri, Hatay’ın Hassa İlçesinde Hassa Belediye Başkanı nezaretinde Cepheye geçerek buradaki operasyonda görev yapan askerleri ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Şerefli, Mehmetçiğe Yozgatlıların selamını ileterek şunları söyledi: “Dualarımız ve kalbimiz sizlerle. Sizlerle gurur duyuyor ve her daim destekliyoruz. Allah güç kuvvet versin yar ve yardımcınız olsun. Allah sizleri ve devletimizi muzaffer eylesin.” dedi.

MEHMETÇİĞİMİZ BÖLGEYİ TERÖR ÖRGÜTLERİNDEN TEMİZLEMEK, HUZUR VE GÜVEN TESİSİ İÇİN AFRİN’DELER
Türk askerlerinin bölgeyi terör örgütlerinden temizlemek, huzur ve güven ortamını tesis etmek için Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nı başlattığını vurgulayan Şerefli, “ Herkes şunu artık görmelidir ki masum insanları katleden ve ülkemizin güvenliğine de açık tehdit oluşturan bu terör gruplarına sessiz kalmamız beklenemez. Fırat Kalkanı ile başlayan ve ’Zeytin Dalı’ harekatıyla devam eden operasyonlarıyla Türkiye, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde vermektedir. Aynı zamanda da sivillerin ve masumların korunmasına azami dikkat gösterilmektedir. Memur Sen İl Temsilciliği, Eğitim Birsen Yozgat Şube Başkanlığı ve diğer STK’larımızla birlikte bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun. Allah, Mehmetçiğimizi korusun, ordumuzu muzaffer kılsın. Yar ve yardımcımız olsun” dileklerinde bulundu.

Morallerinin oldukça yüksek olduğu gözlenen Mehmetçiklerde ziyaretlerinden dolayı Başkan Şerefli ve beraberindeki gruba teşekkür ederek Yozgat’a selam gönderdiler. / Yozgat Olay

13.02.2018


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45