BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 18.02.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
306
Dün
:
4633
Toplam
:
15766153
TSO BAŞKANI ALAKOÇ VE YÖNETİMİNDEN MÜSİAD’A ZİYARET


Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Taylan Alakoç, beraberinde genç işadamı Suat Tinel ile birlikte kısa bir süre önce Yozgat’ta kurulan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Ferudun Daştan’ı dernek binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, TSO Başkanı Taylan Alakoç, MÜSİAD’ın iş dünyasında birlik beraberlik içerisinde Yozgat’ta başarılı işler gerçekleştireceğine inancının tam olduğunu söyledi.
Alakoç, “ MÜSİAD’ın Yozgat’ımıza, iş adamlarına ve şehrimiz ekonomisine güç katacağına inanıyorum. Amacımız sivil toplum örgütleri ile birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız çalışmalarla esnaf tüccar ve sanayicimizi bölgemizde en üst seviyeye taşıyacağımıza inancımız tamdır. MÜSİAD Başkanımız Sayın Daştan’la da güzel başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Bu vesile ile Sayın Daştan’a bir kez daha hayırlı olsun dileklerini iletiyor başarılar diliyoruz.”dedi.
MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Ferudun Daştan’da ziyaretlerinden dolayı TSO Başkanı Alakoç ve genç işadamı Tinel’e teşekkür ederek, STK’ların önemine değindi. Daştan, “Yozgat’ta STK’lar ile birlikte hedefler belirleyerek iş dünyamızı başarılara ulaştırmada MÜSİAD olarak elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içinde olacağız. Esnaf, tüccar ve sanayicimizin sorunları ile birebir ilgilenerek çözümü noktasında çaba sarf edeceğiz.”diye konuştu.
Açıklamaların ardından Yozgat’ın genç işadamı Suat Tinel’de ilde esnafların ekonomik durumu ve faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45