BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 10.12.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
165
Dün
:
4716
Toplam
:
17448529
CUMHURBAŞKANIMIZA OLAN SEVGİMİZİ COŞKUYLA BİR KEZ DAHA GÖSTERELİM


AK Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse, Yozgat’ın tarihi günlerden birini 14 Ocak Pazar günü yapılacak olan 6.Olağan İl Kongresine AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile yaşayacağını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Köse, konuya ilişkin yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Ocak Pazar günü saat 15.00’de Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek Yozgat 6. Olağan İl Kongresi’ne katılacağını belirterek, tüm Yozgat halkını toplantıya davet etti.

Kongreye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacak olmasının heyecanlarını kat kat artırdığını vurgulayan İl Başkanı Köse, “Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelmesi ile Yozgat’ımız tarihi günlerinden birini daha yaşayacak. Kendisini vatanına ve milletine adayan Sayın Cumhurbaşkanımızın tek gayesi ülkemizi ve Yozgat’ımızı hak ettiği noktaya taşımaktır. Bu yıl 15. kez gerçekleştirilecek ziyareti de Yozgat’a verdiği önemin, değerin ve sevgisinin bir göstergesidir.” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZLA YOZGAT’IMIZ DA ÇOK ŞEYLER DEĞİŞTİ

Açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları sayesinde ülke ve Yozgat’ta çok şeylerin değiştiğini vurgulayan Başkan Köse şunları söyledi:

“AK Parti İktidarıyla birlikte Yozgat’ımızda yapılan ve yapımı devam eden büyük yatırımlar, büyük hizmetler gerçekleşti. Yapılan ve yapımı devam eden bu hizmetleri görmezden gelmemiz mümkün değildir. Bugün ülkemizde ilk kurulan hastanelerin başında gelen son teknolojik cihazlarla donatılan adeta beş yıldızlı otel konforunda ki şehir hastanemiz başlı başına büyük bir hizmettir. Hızlı tren 2019 yılı içerisinde hizmete girmesi ve Yozgat Havaalanı projemizin tamamlanması ile ulaşım sorunumuz ortadan kalkacak ve daha fazla yatırımcı şehrimize gelecektir. Bozok Üniversitemiz de yine AK Parti sayesinde kuruldu. Bugün 18 bin öğrencimiz burada eğitim görüyor. Adli Tıp Kurumu, Diyanet Eğitim Merkezi, 4 Bin kişilik kapalı cezaevimiz ve buralarda istihdam edilecek vatandaşlarımızı da hesaba katarsak işsizlik açısından da büyük önem taşımaktadır.”

ESKİDEN YOZGAT’TA HASTA AMBULANS BULAMAZKEN BUGÜN HELİKOPTER AMBULANSLA NAKİL İŞLEMİ YAPILIYOR

AK Parti kurulmadan önceki dönemlerde hasta nakillerinde büyük sıkıntılar yaşandığını vurgulayan İl Başkanı Köse, açıklamasında daha sonra şunları söyledi:

“AK Parti kurulamadan önceki dönemleri çok değil 15 yıl öncesini hatırlayalım, bir hastamızı Ankara’ya götürecek ambulans bulamazdık, bulsak ta yakıt parasını cebimizden karşılarken bugün acil bir hastamız için hava ambulansı ile Türkiye’nin dört bir tarafına hasta nakli yapılabiliyor. Çiftçimize verilen destekler, devletimizin kırsal kalkınmaya verdiği hibe destekleri ile çiftçilerimiz üreticilerimiz son derece modern Avrupa standartları üzerindeki tesislerde üretim yapmaktadır. Köylümüz traktörüne koyacak mazotu bulamazken, traktörü yüksek faizler nedeniyle kapısında haczedilmişken bugün hangi köyümüze gitseniz son model traktörleri görebilirsiniz. Aynı şekilde esnafımıza yönelikte devletimizin faizsiz kredi desteği de esnafımızın sıkıntı yaşamadan faaliyetini sürdürmesine yöneliktir. İşçi ve memur kesimimizin de dünü ile bugününü kıyasladığımızda gerçekten refah seviyemiz ülkemiz şartlarında oldukça iyidir. Bugün her işçimizin, her memurumuzun bir ya da ikinci evini alması aracını yenilemesi istikrardan ülkemizin ekonomik ve sosyal durumunun iyi olmasından kaynaklanmaktadır. İşte ülkemizin bu noktaya gelmesini sağlayan içeride ve dışarıda Türkiye’mizin itibarını koruyan, saygınlığını artıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.”

İl Başkanı Köse, 14 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan 6.Olağan İl Kongresine tüm Yozgat halkını davet ederek, Yozgat’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini coşkulu olarak bir kez daha göstermelerini istedi.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45