BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 23.10.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
205
Dün
:
4633
Toplam
:
14647197
YOZGAT İL YÖNETİCİLERİNDEN HASTANEYE 'YILBAŞI GECESİ' ZİYARETİ


Yozgat Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Bilgihan Yeşilyurt, yıl başı gecesi mesai yapan Yozgat Şehir Hastanesi personeli ve yeni doğum yapan anneleri ziyaret etti.
Yozgat Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, Yozgat Şehir Hastanesi'nde 2017 yılının son bebeklerini dünyaya getiren anneleri ve bebekleri ziyaret etti. Vali Yardımcısı Yılmaz'a, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt eşlik etti. Aileleri tebrik eden ve ailelerin yeni yılını kutlayan Yılmaz, bebeklere de altın taktı.

Yeni doğan ünitesinin ardından görevi başındaki acil servis personellerinin de yeni yılını kutlayan Yılmaz, burada hastalarla kısa bir süre sohbet ederek hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Daha sonra Vali Yardımcısı Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Çengeloğlu ve Alay Komutanı Albay Yeşilyurt, Muslubelen mevkinde yol kontrolü yapan jandarma ve emniyet ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Yılmaz burada da kontrol için durdurulan yolcularla sohbet etti ve yolcuların da yeni yılını kutladı. Yeni yıl ziyaretlerini merkez karakolu ziyaretiyle tamamlayan Yılmaz, görevi başındaki emniyet mensuplarının yeni yıllarını kutlayarak 2018 yılının herkes için iyi geçmesi temennisinde bulundu.

01.01.2018

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45