BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 10.12.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
203
Dün
:
4633
Toplam
:
14933551
BOĞAZLIYAN TİCARET BORSASINDA DIŞ PAYDAŞ TOPLANTISI


Boğazlıyan Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon sisteminde akredite borsa olma yolunda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla başlattığı çalışmalar kapsamında dış paydaş toplantısı gerçekleştirdi .
Ticaret Borsası’nda Akreditasyon Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ali Ayık, borsa Akredite Sorumlusu Nesrin Avcı, SGK Boğazlıyan Şube Müdürü Sezai Turhal, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sinan Yazılıtaş, Bozok Üniversitesi, Ziraat ve Halkbankası Müdürleri ve çok sayıda STK temsilcisi ve kurum müdürü katıldı.
Akreditasyon Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kara, Boğazlıyan Ticaret Borsası’nın akredite bir borsa olarak daha iyi hizmet verebilme amacıyla yapılan kurumsal kapasite artırım çalışmalarında isabetli ve faydalı çalışmalar yapabilmesi adına Boğazlıyan Ticaret Borsası paydaşlarının görüş ve önerilerine çok büyük önem verdiklerinin altını çizerek, swotanalizi ve toplantı hakkında genel bilgi verdi.
Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı ise borsa faaliyetleri hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu.
Ticaret Borsası ve ilçenin genel sorunları hakkında görüş belirten sektör temsilcileri, bu tür toplantıların şehrin gelişimi adına çok faydalı olduğundan bahsederek, bu tip toplantıların diğer kurumlara da örnek olmasını söylediler.
Toplantı sonunda borsanın dış paydaşları Ticaret Borsası’nın tarafından düzenlenen anketi ve öneri formlarını doldurdular.

10.11.2017


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45