BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
178
Dün
:
4633
Toplam
:
16991148
YOZGATSPOR ANTRENÖRÜ ÇALI : ADANA'DAN LİDER DÖNMEK İSTİYORUZ


Yozgatspor 1959 FK Yardımcı Antrenörü Rüştü Çalı, Pazar günü deplasmanda karşılaşacakları Adana Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının zor olacağını söyledi. Çalı, liderliğin oyuncular üzerinde bir rehavete yol açmaması için önlem aldıklarını belirtti.
Teknik Direktör Aydın Yavuz’un futbolculara hafta boyunca sık sık uyarılarda bulunduğunu dile getiren Rüştü Çalı, Adana’ya galibiyet için gittiklerini ifade etti.
Çalı, “Takımımız hafta boyunca çok iyi hazırlandı. Bütün planlarımızı galibiyetle üzerine yaptık. İnşallah üç puan ile dönen taraf biz oluruz” dedi. Yardımcı antrenör Rüştü Çalı, hafta boyuncu antrenmanlarda çabuk oyun üzerinde çalıştıklarını belirterek, Adana Büyükşehir Belediyespor’un genç bir kadroya sahip olduğunu söyledi.
Çalı, “Adana Büyükşehir Belediyespor çok koşan bir takım. Biz oyun planımızı buna göre hazırlandık. Baskılı futbol oynayıp, gol noktalarında çabuk futbolla sonuca gitmek istiyoruz” dedi. Nevşehir maçı sonrasında oyuncuların üzerinde bir rehavet olduğunu anlatan Rüştü Çalı, “Büyük bir maç kazanınca bunlar oluyor. Ama Aydın hocamız hafta boyuncu bu konuda futbolcularımızı sık sık uyardı. Bunun üzerinde çok duruyoruz. Hafta boyunca yapılan idmanlarda futbolcularımızı buna hazırladık” diye konuştu.
Karşılaşmanın oynanacağı stadın sentetik saha olduğunu hatırlatan Rüştü Çalı, “Çok da düzgün bir sentetik değil orası. Bizi en çok zorlayacak konu bu. Ama buna alışacağız. Zemini bahane etmeyeceğiz. Çünkü şartları kabul edersek sonuca gidersiniz. Yoksa saha bozuktu, sentetikti bahanelerini üretirsek başarılı olma şansımız yok” dedi. Yeniufuk

10.11.2017

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45