BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.08.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
297
Dün
:
4633
Toplam
:
14364501
KENT SAKİNLERİ SORDU BELEDİYE BAŞKANI YANITLADI


Yozgat’ta vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için kurulan Yozgat Belediyesi Çağrı Merkezinde çalan telefonlara Belediye Başkanı Kazım Arslan cevap vererek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Belediye bünyesinde Mart ayında vatandaşlara daha iyi ve hızlı bir şekilde cevap vermek amacıyla kurulan çağrı merkezinde Belediye Başkanı Kazım Arslan, telefonun başına geçerek gelen çağrılara kendisi cevap verdi. Başkan Arslan’ı hatta bulan vatandaşlar, şaşkınlıklarını gizleyemedi. Vatandaşlar sorunlarını Başkan Arslan’a anlatırken Arslan’da vatandaşların sorunlarını çözülmesi için belediyenin ilgili birimlerine yönlendirdi.
Vatandaşların sorunlarını çağrı merkezine rahatlıkla iletebildiğini belirten Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, yaptığı açıklamada, “Yozgat Belediyemizin değişik numaralarla hizmet veren çağrı merkezleri vardı. Temizlik,zabıta ve su hattı için ayrı numaraları vardı. Bütün bunları birleştirip tek bir numara halinde 1 Mart 2017 tarihinden itibaren Yozgat Belediyesi Çağrı Merkezi olarak hizmete sunduk. Burada bütün numaralar 666 66 66 numarada toplandı ve belediyemizin bütün birimleriyle ilgili istekler, talepler, şikayetler bu numara aracılığıyla karşılanıyor. Vatandaşlarımız çağrı merkezine 24 saat boyunca kolaylıkla ulaşabiliyor. Vatandaşlarımızın çağrı merkezlerine ilettiği talepler ilgili birimlere iletilmek suretiyle vatandaşın talepleri daha kısa sürede çabuk bir şekilde yerine getirilmeye çalışılıyor. ve akabinde de ilgili birimlerden alının bilgi doğrultusunda yapılan işler, vatandaşımıza iletilmiş oluyor. Dolayısıyla bu hizmetlerin verimliliğini daha çok artırmış olacak. Birimlerin arasındaki koordinasyonu ve işin neticelendirilmesini de takip etmiş olacağız” dedi.
Çağrı merkezinde 7 personel ile hizmet verdiklerini de belirten Başkan Arslan,”Çağrı merkezimiz daha ileri ki süreç içerisinde daha fonksiyonel bir hale getirilecek ve çalışan sayısı da yılbaşından itibaren artırılacak. Bu şekilde vatandaşların sorunları daha da çabuk çözülecek. Aynı zamanda da çağrı merkezimiz bir halkla ilişkiler birimi gibi de faaliyet gösterecek. Bununla ilgili alt yapı çalışmalarını yapıyoruz” şeklinde konuştu.

04.10.2017

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45