BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.08.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
223
Dün
:
4633
Toplam
:
14364504
VERGİ REKORTMENİ ERYILMAZ, ÇAYIRALANA KATKILARINI SÜRDÜRÜYOR


Yozgat’tın Çayıralan İlçesinde yaptığı eğitim yatırımları ile adından söz etttiren Eryılmazlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Eryılmaz, 2016 yılı kurumlar ve gelirvergisi, vergi rekortmenleri sıralamasında 832 Bin lira 3.sırada yeraldı.

İki farklı şirketi ile vergi rekortmenleri arasına giren ve hayırsever kimliği ile de tanınan Hüseyin Eryılmaz, kurduğu fabrikaları ile bölge halkına istihdam imkanı sağlıyor. Hayırsever işadamı Hüseyin Eryılmaz, daha önce Çayıralan İlçesinde bulunan Bekir-Gülşah Eryılmaz Meslek Yüksek Okulunun binasını yaparak, Bozok Üniversitesi’ne bağışlamıştı.

Eryılmaz Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Eryılmaz, doğup büyüdüğü ilçeye kalıcı eserler bırakmanın yanı sıra istihdama yönelikte yatırım yapmanın gayreti içinde olduğunu belirterek, bütün bunları gerçekleştirmek için yoğun bir şekilde çalışma içerisinde olduklarını ifade etti.
2016 yılı vergilendirme dönemi kurumlar vergisi, gelir vergisinde ilk 10’a giren mükelleflerin listesi belli oldu. Eryılmazlar Group iki farklı şirketi ile ikinci ve üçüncü sırada yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Eryılmaz, daha fazla eser bırakmak için gece, gündüz çalıştıklarını söyledi.

VERGİ REKORTMENLERİ SIRALAMASINDA İLK 3’TE YERALDI
Geçen yıl 1 milyon 389 bin 66 lira vergi ödeyen Eryılmazlar Çelik Demir şirketi vergi rekortmenleri sıralamasında ikinci olurken, yine aynı gruba ait Eryılmazlar Metal Sanayi ise 832 bin 34 lira ile üçüncü sırada yer aldı.

04.10.2017

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45