BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 17.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
215
Dün
:
4633
Toplam
:
16991185
YOZGATSPOR 1959 FK'DA TRANSFER HAZIRLIĞI


Yozgatspor’da dış transferde kadroya dahil edilmesi düşünülen futbolcularla ilgili genel analizler masaya yatırılmaya başlandı. Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, yeni sezon ile ilgili hazırlıkların yeni olmadığını, sezon içerisinde isimleri öne çıkan oyuncuların kulüp yöneticileri tarafından takip edildiklerini söyledi.

Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadelesini sürdürecek olan Yozgatspor, teknik direktör Menduh Fidan ve ekibiyle anlaşmaya varmasının ardından transferde önceliğini iç transfere verdi.

“EKİP OLUŞTURULACAK”
Arslan, ‘’Yozgatspor her zaman bir hedefi olmuştur, o hedefe ulaşabilmek için de kadrosunu şekillendirmiştir. Bu sezon da hedeften sapma olmayacak, hedefe ulaşabilecek bir kadro ile sezona girilecektir. Geçtiğimiz sezon özellikle ikinci yarıdan itibaren Yozgatspor’a faydalı olabilecek isimler belirlenip, takip edilerek, bir liste oluşturulmuştur. Teknik heyet tarafından da takip edilen oyuncular var. Bunlarla ilgili genel değerlendirmeler yapılacak, sonrasında da bir karara varılıp, ekip oluşturulacaktır’’ dedi.

“TARAFTARLAR HAZIRLANSIN”
Yozgatspor’un hedefinden sapmasının söz konusu olamayacağının altını çizen Başkan Arslan, taraftarların da şimdiden yeni sezon için hazırlıklara başlaması gerektiğini söyledi. Arslan, ‘’Hedefe ulaşmak sadece iyi bir kadro oluşturulmakla olmuyor. Bu ekip işidir, inanç işidir. Herkes taşın altına gücü ve bilgisi nispetinde elini koyarsa, engeller daha rahat aşılır, hedefe ulaşılır. Şehir olarak, Yozgatlılar olarak, Yozgat’ta yaşayan herkes inanıp, desteğini verirse, Yozgatspor da hedefine ulaşır, engelleri hep birlikte aşarız. Mutluluğu hep birlikte yaşarız.

Önemli olan samimiyetle takıma destek olunup, başarısı için gerekenin yapılmasıdır. Sonrasında her şey istenildiği gibi olacaktır’’ diye konuştu.

19.05.2017


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45