BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
178
Dün
:
4633
Toplam
:
16134109
ANADOLU MOTOR DA TRAKTÖRLERİYLE YOZGAT TARIM FUARINA KATILIYOR


Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, Türkiye tarım sektörünün İç Anadolu Bölgesi’ndeki en önemli buluşma noktalarından Yozgat Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda distribütörü olduğu İtalyan Landini ve Hindistan Solis traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunuyor.

Tarım sektöründe çiftçi dostu ünvanı ile 45 yıldır başarılı çalışmalarını sürdüren Anadolu Motor, Yozgat Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda sergileyeceği Landini tarla traktörleri, modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen Globalfarm ve 5H serilerinden oluşuyor. 5H serisi; 90, 100 ve 115 gibi üç farklı beygir gücünün yanında T- tronik şanzıman üstün özelliği, turbo intercooler su soğutmalı motoru, dört tekerlek çekiş sistemi ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfının en ileri teknolojisine sahip olma özelliğiyle çiftçiler tarafından tercih ediliyor.

Anadolu Motor ayrıca kısa bir süre önce tanıttığı Landini’nin en yeni modeli olan 6 C serisi traktörlerini de Yozgat’ta çiftçilerin beğenisine sunuyor. Landini’nin 120, 130, 140 beygir gücündeki 6 C serisi traktörleri sahip olduğu 4 silindirli T4i motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, egzoz gazı emisyon düşüklüğü ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor. Ön aks süspansiyonuna sahip model, geniş iç hacme sahip ergonomik ve süspansiyonlu kabiniyle kullanıcılara kullanımda konfor yaşatıyor.

Anadolu Motor, tüm Landini traktörlerini artan kur etkisinden arındırılmış olarak TL etiketlerle Yozgat Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Anadolu Motor’un fuarda sergileyeceği diğer traktör serisi Hindistan Solis ise; modern ve ergonomik tasarımının yanı sıra sahip olduğu 20, 26, 50, 60, 75 ve 90 modelleriyle çiftçilerin gücüne güç katıyor. Çevreci EURO 3, uzun ömürlü ve güçlü Sonalika motora sahip Solis traktörler, hem tek hem de çift çeker modelleri ile öne çıkıyor. Solis, tüm modellerde yer alan hidrolik kontrol Autolift sistemi, hidrolik direksiyonunun sağladığı kullanım kolaylığı ve mekanik tasarımı ile kullanım alışkanlıklarını devam ettirmek isteyen çiftçiler tarafından tercih ediliyor.

Solis 75 ve 90 modeller ise yüksek motor gücünün yanı sıra 12 ileri -12 geri senkromeçli şanzıman, vites değiştirmeye gerek kalmadan ileri geri hareket sağlayan mekik levyesi ve orijinal kabinli modellerinde sunduğu klima özelliği ile kullanıcısına rahat bir çalışma ortamı sunuyor.

Anadolu Motor, tüm Türkiye’ye yayılmış geniş bayi ve servis ağıyla hizmet verdiği müşterilerini 20-23 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Yozgat Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda beğeniye sunacağı ürünlerini tanıtmak üzere standına ziyarete bekliyor.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45