BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.03.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
193
Dün
:
4633
Toplam
:
16133354
YTSO BAŞKANI ÖZIŞIK’DAN REFERANDUM VE FUAR AÇIKLAMASI


Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık yaptığı yazılı açıklamada 16 Nisan referandumu hakkında Türk ekonomisinde belirsizliğin geride kaldığını belirterek “özel sektörümüz artık önünü rahat görebilecek,daha rahat risk alarak yatırım yapabilecektir”dedi. Özışık,ayrıca Yozgat Tarık Gıda ve Hayvancılık fuarının 20 Nisan Perşembe günü açılacağını bildirdi.
YTSO Başkanı Özışık her iki konuda yaptığı açıklamada aynen şunları söyledi :
“Türkiye'de bir defa daha demokratik süreçler işlemiş, milli irade tecelli etmiş ve milletimiz ferasetiyle tercihini yapmıştır. Referandum sürecinin tamamlanmasıyla önemli bir belirsizlik geride bırakılmıştır. Artık özel sektörümüz önünü daha rahat görebilecek, daha rahat risk alarak yatırım yapabilecektir. Devlette ki çarkların hızlanması ve bunun özel sektöre olumlu yansımalarını da bekliyoruz. Bundan sonra ülkemiz için, Yozgat’ımız ne yapacağımızın hedeflerini ortaya koymak ve bu hedefleri gerçekleştirmek için var gücümüzle, birlik ve beraberlik için çalışma zamanımız gelmiştir.
Ayrıca Yozgat Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı’mızı 8. kez açmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 12:00’de gerçekleşecek fuar açılışımıza başta halkımız olmak üzere, Sayın Bakanımızı ve Milletvekillerimizi, Valimiz ile Belediye Başkanımızı, İl protokolümüzü ve basın mensuplarımızı özellikle bekliyoruz.”

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45