BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
198
Dün
:
4633
Toplam
:
16984071
YHEM MÜDÜRESİ SİPAHİ YILDIZLAR KİCK-BOKS İKİNCİLERİNİ KUTLADI


Yozgat’ı temsilen Antrenörler Yunus Avcı ve Mustafa Zararsız gözetiminde Okul Sporları kapsamında Adana’da düzenlenen Yıldızlar Kick-Boks Türkiye şampiyonasına katılan ve Türkiye ikincisi olan Betül Zararsız ve Salih Koçsoy Yozgat Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şenay Daştan Sipahi’yi makamında ziyaret ettiler.

Antrenörler Yunus Avcı ve Mustafa Zararsız ile birlikte sporcuları makamında kabul eden Yozgat Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şenay Daştan Sipahi sporculara gösterdiği başarılardan dolayı tebrik etti.

Okul sporlarında Türkiye İkincisi olan Betül Zararsız ve Salih Koçsoy’un aynı zamanda Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Kick-Boks kursu öğrencileri olduğunu söyleyen Sipahi, ‘’Müdürlüğümüz bünyesinde açılan sportif kurslardan biri olan Kick-Boks’ta bu sporcularımız her sene derece elde ediyorlar.

Kick-Boks alanında Türkiye çapında şampiyonlar yetiştirmeye başladık ve bunlar bizleri gururlandırıyor. Ben bu noktada Kick-Boks antrenörleri Mustafa Zararsız ve Yunus Avcı’yı verdikleri eğitim neticesinde yetiştirdikleri şampiyon sporculardan dolayı kutluyorum’’ dedi.

02.03.2017

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45