BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.06.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
166
Dün
:
4633
Toplam
:
14023242
SİGORTACI MUSTAFA ERKILIÇ, YOZGATIN GİZLİ MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNU İMA ETTİ


Yozgat Belediyesi eski Başkan Vekili , Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi, AKP Ankara ve Yozgat milletvekili aday adayı Mustafa Erkılıç, bizzat kendisinin kaleme aldığı yazılı açıklamasında Ankarada Cemil Çiçek’in yardımlarıyla Yozgat için yaptığı hizmetleri ve çalışmaları ayrıntılı olarak anlattı. Açıklamasında kendisinin belediyeci olarak AKP milletvekili aday listesinin dışında kaldığını ileri süren Mustafa Erkılıç, Yozgat’lının terfi işlerine elinden geldiğince, imkanlar elverdiğince cansiperane destek verdiğini bildirdi. Kendisini ‘‹şgüzar’ bir politikacı olarak ilan eden ve bu tabiatından vazgeçmeyeceğini vurgulayan Mustafa Erkılıç,bundan sonra Yozgat sıcak sularının ‘hamam’ havasında yatırıma dönüştürülmesine ,Yozgat Bozok üniversitesinin güçlendirme çalışmalarının hızlandırılmasına, Termalkent konusundaki bilgi ve becerilerinin Yozgata aktarılmasına, Hızlı tren projesinin ileri gitmesinde tüm işgüzarlığını kullanacağına dair söz verdi.
Mustafa Erkılıç tarafından kaleme alınan ve Yozgat’ın yerel gazetelerine fakslanan ‘Yozgat listesi Başbakanın takdiri’ başlıklı açıklama aynen şöyle:
“Yozgat Eski Belediye Başkanı Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi, Altındağ komisyonlar başkanı ve Meclis Başkan Vekili, AK Parti Yozgat ve Ankara Milletvekili Aday Adayı Mustafa Erkılıç AK Parti Yozgat aday sıralamasının tamamen Başbakan tarafından takdir ve tadil gördüğünü iddia etti.
Kendisinin belediyeci olarak liste dışı kaldığını ve belediyecilikte değerlendirilecek isimlerin Türkiye çapında kayda alınmadığını söyleyen Erkılıç, Başbakanın da bir belediyeci olarak ilgili makamda bulunmasının faydalarına dikkat çekti.
Belediyecilik dışında iyi bir Yozgat hizmetkarı ve Ankara’da ve Yozgat’ta Petrol bayiliği- muhasebe- oto ticareti- lastik bayiliği- çimento bayii- sigortacılar acentesi olarak Yozgat’lıyı başarıyla temsil ettiğini ve bu işlerin tamamında başarı belgesi bulunduğunu ayrıca komite ve bayiler birliği başkanlığı yaptığını sözlerine ilave etti.
Yaptığı tüm işlerde Türkiye dereceleri de bulunan Mustafa Erkılıç iş hayatında başarısı olmayanların siyasette başarılı olamayacağına inandığını söyledi.
fiimdiye kadar Yozgat yatırımcılarına, Yozgat işsizlerine, Yozgat kültür ve tanıtımlarına Yozgatlının terfilerine elinden geldiğince imkanlar elverdiğince can siparane ve işgüzarca destek veren Erkılıç bundan böyle de bu tabiatından vazgeçmeyeceğini Yozgat fayda ve başarısının yanında olacağınına, bunları yaparken de AK Parti ve onun değerlerinden başta CEMİL ÇİÇEK’ten yardım alacağından kuşkusu bulunmadığını beyan etti.
Erkılıç, ayrıca sahibi bulunduğum ve 20 acentesi ve 50 çalışanı bulunan sigortalar acentesi işinde Yozgat ağırlıklı 500 acenteye ulaşarak 2500 adet istihdamın sağlanmasına
Sahibi bulunduğu 557 dönüm arazi üzerinde Ankara Ayaş bölgesinde projelendirdiği ve Avrupa ve ‹skandinav’larla istişare de bulunduğu termal kent yatırımının bilgi ve becerilerinin Yozgat’a aktarılmasına, Yozgat sıcak sularının hamam havasında güçlü bir yatırıma dönüştürülmesine …..
Komite başkanı bulunduğu Yozgat Bozok Üniversitesi yardım destek güçlendirme çalışmalarının hızlandırılmasına
Yozgat’a gelecek hızlı trenin geldiği noktaya adım adım vakıf olduğunun ve bu noktadan ileriye gitmesinde tüm işgüzarlığını kullanacağını..
Yozgat’ın gelişmesinde, kalkınmasında, işsizliğinde en büyük çareyi oluşturan doğru tarım ve organik tarım çalışmalarının hiç yılmadan Ankara’dan Yozgat’a aktarılması ve Yozgat’ta destek bulmasının takipçisi olacağına söz verdi.
Aday adaylığı süresince destek ve yardımlarını esirgemeyen kendisine teşvik-tasvip ve takdirde bulunan tüm hemşehri ve yakınlarına minnetle teşekkür etti”


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45