BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 21.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
259
Dün
:
4633
Toplam
:
17016885
SORGUN TSO BAŞKANI ARSLAN KATAR'DAN DÖNDÜ


TOBB ve Katar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde, Katar Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Ahmed bin Abdullah Al Mahmoud ev sahipliğinde düzenlenen 2. KOBİ Konferansı, 17-18 Ocak 2017 tarihlerinde Katar’ın başkenti Doha’da yapıldı.

Konferansa Odamızı temsilen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda TOBB Kobi Politikaları Yönetim Kurulu Üyesi olan Üzeyir ARSLAN katılım gösterdi. Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir Arslan, Katar programının yeni işbirlikleri oluşturma ve ticareti artırma amacı taşıdığını belirtti.

Söz konusu program hakkında bilgiler veren Üzeyir Arslan; e-ticaret, yatırımların finansmanı, girişimcilik, yenilik, teknolojinin artırılması ve tarım konulu panellerin yer aldığı “2017 2. KOBİ Konferansı” ile Tarım ve gıda, yenilenebilir enerji, enerji, petrol ve gaz, inşaat ve altyapı, inşaat malzemeleri, sağlık, ilaç ve sağlık ekipmanları, makine ve teçhizat başta olmak üzere çeşitli sektörlerde Türk ve Katar firmaları arasında ikili görüşmeler gerçekleştirildiğini belirtti.

Katar’ın başkenti Doha’da yapılan toplantılar ve görüşmeler sonrasında Yönetim Kurulu Başkanımız Üzeyir ARSLAN, Katar Başbakan Yardımcısına ve Katar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanına üretimi ilçemizde gerçekleştirilen el işlemeli bakır tepsileri hediye ettikten sonra, Katar’lı işadamlarını yatırım yapmak üzere Sorgun’a davet etti.

18.01.2017

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45