BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 24.04.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
189
Dün
:
4633
Toplam
:
16226581
SARIKAYA HASTANESİNDE BURUN VE KULAK ESTETİK AMELİYATI


Yozgat Sarıkaya İlçe Devlet Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) estetiği ameliyatları yapılmaya başlandı. Sarıkaya Devlet Hastanesi Kulak Burun ve Boğaz Uzmanı Dr. Saltuk Buğra Kılınç, her burun estetiği ameliyatının burun küçültmek olmadığını belirtti.

Dr. Kılınç, yaptığı açıklamada, burun estetiği ameliyatında hedefin, tatmin edici bir burun yapısına ve sağlıklı burun fonksiyonlarına kavuşmak olduğunu belirterek, "Kulak estetiği ameliyatı insanlarının görünümleri üzerinde estetik açıdan büyük bir öneme sahip organlarımızdan biridir. Kulaklarda meydana gelen şekil bozukluğu ise estetik açıdan sorunlu görüntülere neden olmakta ve insan psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Sarıkaya Devlet Hastanemizde artık kulak ve burun ameliyatlarını yapmaya başladık. Bu hizmet Sarıkaya’ya kazandırılmış ve artık vatandaşlarımız Yozgat ve çevre illere gitmesine gerek kalmamıştır.” dedi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İsmail Kurca da sağlık açısından Yozgat’ın ilçeleri ile birlikte gelişimini sürdürdüğünü söyledi. Dr. Kurca, “Sadece merkez değil, ilçe hastanelerimizde de ameliyathanelerimizi geliştirmek, sevk oranlarını azaltarak, vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirmek her zaman hedeflerimiz arasında olmuştur. Sarıkaya Devlet Hastanemizde burun ve kulak estetiği ameliyatlarının başlaması vatandaşlarımız için güzel bir hizmettir. Emeği geçen tüm çalışanlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

05.01.2016

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45