BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 16.07.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
213
Dün
:
4633
Toplam
:
16984092
AKPLİ LEKESİZ : 5000 KİŞİYE İSTİHDAM KAPISI AÇIYORUZ


Ak Parti iktidarı ile birlikte eğitim yatırımları ile öğrenci şehri haline gelen Yozgat, hizmet sektörüne yapılan yatırımlarla 5 bine yakın istihdam sağlayıp işsizliğe çare aranacak.

5 BİN İSTİHDAM KAPIDA
Ak Parti iktidarı ile birlikte eğitim yatırımları ile öğrenci şehri haline gelen Yozgat esnafın yüzünü güldürürken, işsizliğe yönelik projelerihizmet sektörüne yaptığı yatırımlarla 5 bine yakın istihdam sağlayıp bu sorunu daen aza indirecek.Eğitim yatırımlarıyla esnafı, hizmet sektörüne yönelik yatırımlarla işsizliğe çare olacağız diyen Ak Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, ‘Bölge Hastanesi, Yeni Cezaevi, Diyanet Eğitim Merkezi, Adalet Eğitim Merkezi ve Tıp Fakültesi faaliyete geçtikten sonra hizmet sektöründe yaklaşık 5 bin istihdam alanı açılacak. Eğitim yatırımları ile ticari yaşam, hizmet sektöründeki gelişmişlikle ile işsizliği en aza indirip göçü durduracağız’ dedi.
Ak Parti iktidarının 13 yıldır attığı tohumlar yavaş yavaşşehirde kendini hissettirmeye başladı.

AK PARTİ ESER SİYASETİ YAPIYOR
Ak Parti iktidarının 13 yılda yaptığı yatırımlar meyvesini veriyor diyen Başkan Lekesiz, ‘Yozgat’ın dört bir yanı Ak Parti’nin eserleriyle gelişimini sürdürüyor. Özellikle son yıllarda yapılan projelerle Yozgat şantiye alanına döndü.Bölge Hastanesi, Yeni Cezaevi, Diyanet Eğitim Merkezi, Adalet Eğitim Merkezi ve Tıp Fakültesi önümüzdeki yıl hizmete girecek. Yapılan yatırımlar hizmet sektöründe yaklaşık 5 bin istihdam anlamına geliyor. Ak Parti hiçbir dönem laf siyaseti değil hizmet siyaseti yaptığını görmüş oluyoruz’ şeklinde konuştu.

YATIRIMLAR YÜKSELİYOR
Yozgat halkının her dönem Ak Parti iktidarına verdiği güçlü desteğin hakkının vermeye çalıştıklarını ifade eden Lekesiz, ‘Yozgat’ın dört bir yanında 13 yıldır yapılan yatırımlar bugün eskimiş bile oldu. Her dönem yeni şeyler söylemek gerekir diyen Ak Parti iktidarı yine dört bir yanı şantiye alanına döndürdü. İnşallah yakın zamanda bu projelerde hayata geçti mi Yozgat artık tutulamaz şehir olacak. Bugün bunun meyvelerini görüyoruz’ ifadelerini kullandı.

13.10.2015


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45