BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 23.09.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
197
Dün
:
4716
Toplam
:
17150180
LÜTFULLAH KAYALAR, KENTİNDE COŞKUYLA KARŞILANDI


Yozgat'’tan bağımsız milletvekili adayı olan eski maliye bakanlarından Lütfullah Kayalar, bazı kesimlerin 'Bağımsız aday, tek başına ne yapacak' diyerek, seçmenin kafasını karıştırmaya çalıştığını belirterek, ''Bir yerlere bağlı olanlar bugüne kadar ne yaptı?'' diye sordu.

Yozgat bağımsız milletvekili adayı Lütfullah Kayalar, kendi seçim karargahını açmak üzere gittiği Akdağmadeni ilçesinde coşkulu kalabalık tarafından 'Başbakan Kayalar' sloganıyla karşılandı.

Saraykent ve Akdağmadeni ilçelerinde kurulan seçim karargahlarının açılışına giden Kayalar, Saraykent ilçesinde açılış öncesinde esnafı ziyaret ederek sohbet etti.

Kayalar'ın, seçim otobüsünün üzerine çıkıp yaptığı konuşması sık sık 'Başbakan Kayalar' sloganlarıyla kesildi. Partilerin hizmet edeceklere aracılık ettiğini hatırlatan bağımsız milletvekili adayı, bazı kesimlerin 'Bağımsız aday, tek başına ne yapacak' diyerek, seçmenin kafasını karıştırmaya çalıştığını belirterek, ''Bir yerlere bağlı olanlar bugüne kadar ne yaptı?'' diye sordu.

Türkiye'nin yeni bir siyasi oluşuma ihtiyaç duyduğunu hatırlatan Lütfullah Kayalar, ''Bu siyasi oluşumun kıvılcımını Yozgat'tan ateşliyoruz. Türkiye'nin beklentilerine cevap vermek üzere halkın arasından, halkın desteği ile geliyoruz.'' diye konuştu.

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45