BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 19.08.2019 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
172
Dün
:
4716
Toplam
:
17035685
BOĞAZLIYANDA GÜVENLİ OKUL, GÜVENLİ EĞİTİM PROJESİ


Yozgat’ın Boğazlıyan İlçesinde düzenlenen toplantıda, okulların güvenliğini artıracak kararlar alındı.
Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi'nde düzenlenen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Süzer, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Milli Eğitim Şube Müdürü Nazan Tok ve Vedat Oymak ile Emniyet mensupları ve okul müdürleri katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Ekrem Süzer, Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında koordineli çalışmaların devam ettiğini söyledi. Boğazlıyan’da bulunan okullarda bir problem olmadığını belirten Süzer, daha güvenli ve daha sağlıklı bir eğitim için 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında da çalışmaların artarak devam edeceğini kaydetti.

Proje kapsamında öğrencilerin şiddet ve şiddet içeren olaylara karşı korunmasının amaçlandığını ifade eden Süzer,“Öğrencilerin madde bağımlılığı ve diğer zararlılara karşı korunması. Okul giriş-çıkış saatlerinde trafik yönünden de gerekli önlemlerin arttırılması. Öğrencilerin ruhsal bedensel ve cinsel gelişimlerini olumsuz yönde etkileyecek diğer olumsuz tedbirlerin alınması. Öğrencilerin yasa dışı örgütsel ve ideoloji faaliyetler etkilerinden uzak tutulmasına karşı tedbirlerimiz artarak devam edecek." diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ ise, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının 15 Eylül 2014 pazartesi günü başlayacağını ve 'Güvenli Okul Güvenli Eğitim' projesi kapsamında öğrenci güvenliği ve alınması gereken diğer güvenlik tedbirleri eylem planının oluşturulacağını ifade etti.

11.09.2014

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45