BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 27.04.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
363
Dün
:
4633
Toplam
:
13792393
SEKİLİ BELEDİYE BAŞKANI AKP YERKÖY ADAYLIĞINA BAŞVURDU


Yozgat’ın Yerköy ilçesi Sekili Belde Belediye Başkanı Halil Bacanak, 2014 yerel seçimleri için AK Parti’den Yerköy Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Halil Bacanak AK Parti Yerköy İlçe Başkanlığı’na giderek, Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başkan Bacanak’ın adaylık başvurusunu AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz teslim aldı. Bacanak, yaptığı açıklamada ilçe halkına hizmet etmek etmek için aday olduğunu belirterek, "Başvurumuzu yaptık, hayırlı olsun. Karar partinin yüksek iradesinindir. Tahmin ediyorum ki, kasım ayı sonu veya aralık ayının ortasına kadar Sayın Başbakanımız ile gerekli kurullar kararı verip adayı açıklayacaklardır. Aday gösterilmem halinde, yeni projelerimizi de halkımızla paylaşacağız." dedi.

AK Parti Yerköy İlçe Başkanı Ahmet Yavuz da aday adaylığı başvurularının devam ettiğini ve son başvuru tarihinin 1 Kasım olduğunu belirterek, adayların AK Parti vizyonunu ve misyonunu temsil edecek kişiler olduğunu söyledi Yavuz, "AK Parti Yerköy Belediye Başkan aday adaylığı için ilk başvuruyu Sekili Belde Belediye Başkanı Halil Bacanak yaptı. Ben kendisine adaylığının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." diye konuştu.

09.10.2013

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45